Wentylator stojący Smartmi Fan 3

Delikatny, naturalny wiatr w Twoim domu

Generator jonów ujemnych | Algorytm wiatru naturalnego Cicha praca | Użytkowanie bezprzewodowe | Inteligentne sterowanie

świeże jony ujemne

Redukują kurz i bakterie

Pilot Bluetooth

Łatwo i wygodnie

4 kąty wychylenia głowicy

Elastyczny zakres dostarczania powietrza

20 godzin pracy w trybie bezprzewodowym

Ciesz się bryzą w każdym miejscu

Wiele inteligentnych elementów sterujących

Łatwa obsługa dla całej rodziny

Niska moc 2.5W

Chłód na lato i niski koszt

Daj się rozpieścić

Produkt od Smartmi będzie Twoim nieodłącznym akcesorium w upalne dni. Swój niski poziom generowanego hałasu wentylator zawdzięcza unikalnej konstrukcji. Strumień powietrza jest rozprowadzany równomiernie dzięki aż 7 łopatkom, podczas gdy inne wentylatory mają ich tylko 3 lub 4. Ponadto wentylator został wyposażony w wiele trybów, wśród których znajduje się tryb sztucznego wiatru, imitujący przyjemną i ochładzającą bryzę.

Energooszczędny i przyjazny dla środowiska

Moc wyjściowa wentylatora wynosi 2,5 W, dzięki czemu produkt zużywa mało energii, a Twoje rachunki za prąd są niższe. SmartMi 3 jest wyposażony również w jonizator, który ogranicza obecność kurzu i innych alergenów znajdujących się w powietrzu.

Możliwość regulacji

Wentylator ma funkcję 4-stopniowej regulacji wysokości o 30° - 60° - 90° - 120°. Ponadto, głowica produktu obraca się o 360°. Dzięki temu komfort użytkowania jest jeszcze lepszy. Do zestawu został dołączony pilot Bluetooth, za pomocą którego możesz sterować urządzeniem, a ustawienia są widoczne na wyświetlaczu.

Prosta obsługa

Urządzeniem można sterować za pomocą pilota Bluetooth lub za pośrednictwem aplikacji. Oprócz tego, możliwe jest również sterowanie głosem. Wentylator jest kompatybilny z Asystentem Google lub Amazon Alexa. Aplikacja umożliwia na przykład ustawienie prędkości lub kierunku wiatru. Jego aktualny status sprawdzisz na panelu, który znajduje się na stojaku wentylatora w tym m.in połączenie Wifi i prędkość nawiewu.

Jeszcze więcej możliwości

Wentylator możesz również łączyć z innymi inteligentnymi urządzeniami. Połączenie SmartMi 3 z czujnikiem ruchu umożliwia włączenie urządzenia po wykryciu ruchu. To nie wszystko! Wentylator może się też automatycznie wyłączyć jeśli czujnik drzwi/okna wykryje, że jest ono otwarte.

Przemyślana konstrukcja

Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiału ABS, który gwarantuje długą żywotność. Czas bezprzewodowej pracy wynosi aż 20 godzin, co jest dodatkową zaletą tego produktu. W ten sposób, bez problemu możesz korzystać z urządzenia w miejscu, gdzie w pobliżu nie ma gniazdka. Dodatkowo, waga 3,5 kg ułatwia przenoszenie. Natomiast minimalistyczny i nowoczesny design będzie pasował do każdego wnętrza.

Zobacz również

Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny

Smartmi Evaporative Humidifier 2

Inteligentny termowentylator

Smartmi Fan Heater