Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny

Naturalnie i zdrowo oczyszcza powietrze

Nawilżacz parowy | Bez mgły | Zbiornik na wodę o pojemności 4L
Łatwy do wypełnienia | Do użytku dla osób wrażliwych na uczulenia

Bez mgły

Bez mgły

Bez białych plam

Bez białych plam

Równomierne podnoszenie temperatury

Równomierne podnoszenie temperatury

Nawilżacz oczyszczający pochodzący prosto od Matki Natury

Parowy nawilżacz powietrza Smartmi pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia w każdym pomieszczeniu. Zaprojektowany tak, aby nawilżać powietrze w jak najbardziej naturalny sposób, równomiernie i przez długi czas.

Inteligentny nawilżacz Smartmi

Czyste pomieszczenia, nawilżone powietrze!

Ewaporacja polega na zasysaniu suchego powietrza, jego przepływ przez urządzenie, by następnie oddać je do otoczenia nawilżone oraz czyste od większych zanieczyszczeń. Podczas procesu nawilżania odparowywana jest tylko woda dzięki czemu nie zostaje biały osad spowodowany np. wapnem, magnezem.

Nawilżacz Smartmi

Bezpieczne dla osób wrażliwych na alergię

Dzięki czystej pracy urządzenie jest idealnie dopasowane do pracy w pomieszczeniach, gdzie znajdują się małe dzieci, osoby starsze czy alergicy.

Smartmi

Innowacyjny system odparowywania

Dzięki użyciu nowoczesnego silnika z 36 obrotowymi łopatkami urządzenie naśladuje naturalne parowanie wody, tworząc ultra cienką warstwę parującej wody o powierzchni 2m², dzięki czemu uwalnianie wilgoci może sięgać aż 240 ml na godzinę. Wentylator poprzeczny w górnej części o przekroju 85 mm pozwala na szybki i równomierny przepływ powietrza, które przedostaje się do silnika, powodując jeszcze wydajniejszą pracę, dając maksymalny komfort.

Szybkie i łatwe uzupełnianie

Urządzenie zostało zaprojektowane w ten sposób, by ułatwić jego obsługę. Nie ma potrzeby wyłączania nawilżacza, by uzupełnić wodę, wylot powietrza służy jednocześnie jako miejsce do dolewania wody w trakcie pracy urządzenia. Czujnik pojemności wykrywa ilość płynu w zbiorniku i wyświetla jego poziom przy pomocy zielonych lampek.

Smartmi
Smartmi

Automatyczne odparowanie wody

Gdy woda w zbiorniku osiągnie minimalny poziom urządzenie będzie pracować przez osiem godzin odparowując nadmiar wody. Równocześnie zapobiegając powstawaniu potencjalnych zapachów oraz ograniczając rozmnażanie się bakterii.

Pojemny zbiornik

Zbiornik wodny może pomieścić do 4 litrów wody, co pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia przez cały dzień lub noc, bez konieczności jej uzupełniania.

Smartmi
Smartmi

Bezpieczna konstrukcja

Budowa nawilżacza została dokładnie przemyślana pod względem bezpieczeństwa. Urządzenie zostało podzielone na pół, oddzielając zbiornik wody od części elektrycznych, by całkowicie wyeliminować możliwość zalania. Po odłączeniu górnej części urządzenie automatycznie się wyłączy.

Zdalna obsługa

Nawilżacz można bez problemów używać, nawet nie będąc w domu. Wystarczy użyć dedykowanej aplikacji Mi Home, która pozwala na uruchomienie czy ustalenie poziomu nawilżenia. Powietrze w domu może być stale nawilżane.

Aplikacja na smartfon Smartmi

Zobacz również

Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny

Smartmi Evaporative Humidifier 2

Inteligentny termowentylator

Smartmi Fan Heater