Inteligentny termowentylator Smartmi Polska

O nas

Marka Smartmi już od 2014 roku zajmuje się najnowszą technologią i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań. Projektujemy i tworzymy urządzenia AGD, które współpracując ze sobą, pozwalają stale zmieniać Twój dom na lepsze. Jako część rodziny Xiaomi pragniemy łączyć inteligentne rozwiązania z nowoczesnym designem, dzięki czemu możesz cieszyć się jeszcze większym komfortem życia.

Nieustannie dążymy do tego, aby nasze produkty były coraz bardziej inteligentne. Oznacza to dla nas nie tylko wykorzystywanie osiągnięć najnowszej technologii, ale też dostrzeganie pozornych granic możliwości i sukcesywne ich przekraczanie. Kierując się pasją, staramy się tworzyć produkty wysokiej jakości, a zarazem w przystępnej cenie. Stanowią one unikalną kombinację piękna, funkcjonalności oraz prostoty użycia. Tym właśnie jest dla nas sztuka bycia inteligentnym.

Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Polska

Nasza misja

Naszym celem jest stworzenie świata, w którym każdy ma dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii. Wiemy, że najnowsze produkty często mają swoją cenę, ale wierzymy, że każdy zasługuje na prawo do korzystania z nowoczesnych rozwiązań, niezależnie od tego, kim jest i ile zarabia. W związku z tym nieustannie rozwijamy i tworzymy inteligentne urządzenia domowe, dbając o ich uczciwą wycenę, aby zaoferować Ci najlepszy stosunek jakości do poniesionych kosztów.

Wiemy, że życie czasem bywa trudne. Dlatego też proponujemy rozwiązania, które ułatwiają podniesienie jego jakości i komfortu. Produkty Smartmi to coś więcej niż tylko maszyny - to połączenie technologii chmury obliczeniowej i dużych ilości danych. Dzięki temu możliwa jest inteligentna kontrola naszych urządzeń, które dodatkowo uczą się coraz lepiej spełniać Twoje potrzeby i z czasem mają szansę stać się istotną częścią Twojego życia.

Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny Smartmi

Dokąd zmierzamy

Wiemy, że jeśli chodzi o technologię, ludzie szukają nie tylko funkcjonalności, ale też piękna i przemyślanego designu. W Smartmi jesteśmy dumni z tego, że tworzymy wyjątkowe produkty technologiczne, które wyglądają bardzo dobrze, a działają jeszcze lepiej. Przemysł AGD w Chinach to rynek o wartości biliona RMB. Warto więc zaznaczyć, że biorąc pod uwagę naszą kreatywność i umiejętność adaptacji inteligentnych rozwiązań, możemy z całą pewnością stwierdzić, że niebo jest granicą tego, co możemy osiągnąć w tej branży.

Od jaskiniowca do kosmonauty, od Internetu do Internetu Rzeczy - nasza trajektoria rozwoju przechodzi obecnie przez technologię chmury obliczeniowej i ogromnych ilości danych. Mamy świadomość tego, że przyszłość biznesu leży w urządzeniach, które uczą się dzięki sztucznej inteligencji. W związku z tym stworzyliśmy już dla nich specjalną klasę do nauki, wirtualne miejsce, w którym udostępniane są informacje z dziesiątek milionów produktów Smartmi. To morze danych pozwoli nam stale rozwijać i aktualizować nasz sprzęt. Świadcząc usługi poprzez połączenie inteligentnych urządzeń z Internetem, nasza marka jest gotowa do startu w przyszłość, gdzie dane są nowym DNA, które umożliwia nam ciągły wzrost.