Inteligentny termowentylator

Ogrzewanie szerokokątne 90°

Szybkie ogrzewanie pomieszczeń | 35,6 dB(A) ciche i wydajne Przyjazne środowisku materiały RoHS | Zdalne sterowanie

Ogrzewanie ceramiczne

Silnie i efektywnie rozprasza ciepło

2000 W

Szybkie ogrzewanie dzięki dużej mocy

Konstrukcja kątowa

Niezwykła redukcja hałasu

Zdalne sterowanie

Bezwysiłkowa kontrola dzięki pilotowi

Komfort użytkowania

Odcięcie zasilania elektrycznego (przewrócenie/przegrzanie)

Kompaktowy

Zajmuje tylko 0,05 m² i jest łatwy w przechowywaniu

termowentylator Smartmi

Dlaczego go potrzebujesz?

Inteligentny grzejnik konwekcyjny szybko i efektywnie ogrzeje każdą przestrzeń. Innowacyjne rozwiązania i budowa urządzenia pozwalają na maksymalne wykorzystanie jego możliwości, by zawsze cieszyć się odpowiednią temperaturą.

Zdalna obsługa i uruchamianie.

Poprzez aplikację "Mi Home/Xiaomi Home".

Inteligentny termowentylator

Ciepło w każdym miejscu

Szeroki, 90-stopniowy system wylotu powietrza pozwala na szybkie i dokładne ogrzanie każdego pomieszczenia. Wyrzut ciepłego powietrza na 1,5m daje jego stabilny przepływ, dzięki czemu ciepło dociera w każdy kąt.

Szybkie działanie

Ceramiczny system grzewczy PTC o ogromnej mocy 2000 W zaczyna podnosić temperaturę po zaledwie 3 sekundach od uruchomienia, a już po 10 s osiąga stabilny poziom pracy. W połączeniu z wydajnym trybem wylotu powietrza, grzejnik w bardzo szybkim czasie ogrzewa przestrzeń do pożądanej temperatury.

Cichy termowentylator w dobrej cenie

Cicha praca silnika

Pomimo działania na zasadzie wylotu powietrza, urządzenie pracuje bardzo cicho. Silnik został zaprojektowany w ten sposób, by emitować jedynie minimum dźwięków, to dzięki użyciu łopatek wentylatora o specjalnym kształcie.Pomimo cichej pracy na poziomie 36 dB, grzejnik pozostaje wyjątkowo wydajny.

Ekologiczny termowentylator Smartmi

Ekologiczna konstrukcja

Urządzenie zostało skonstruowane przy użyciu ekologicznych materiałów zgodnych z unijną dyrektywą RoHS, która nie pozwala na użycie szkodliwych dla zdrowia lub środowiska substancji. Jednocześnie użyte tworzywo poliwęglanowe z ABS jest wyjątkowo trwałe i odporne na wysokie temperatury.

Bezprzewodowa obsługa

Grzejnik może być sterowany nawet z łóżka dzięki zastosowaniu pilota. Minimalistyczny, nieduży kontroler został zaprojektowany, by ułatwić obsługę urządzenia. Nie ma potrzeby kierowania go bezpośrednio w stronę grzejnika, pilot o częstotliwości 2,4 GHz poradzi sobie w każdej pozycji.

Inteligentny termowentylator tryby pracy

Uproszczone tryby pracy

Łatwy i intuicyjny sposób, by wybierać pomiędzy dwoma głównymi trybami: ciepłym i umiarkowanym powietrzem. Dodatkowo urządzenie posiada cztery predefiniowane tryby pracy, różniące się czasem działania i ustawieniem temperatury powietrza, opracowane tak by spełniły oczekiwania każdego użytkownika.

Systemy bezpieczeństwa

Grzejnik został wyposażony w specjalne zabezpieczenia, by zapewnić maksimum komfortu. Gdyby urządzenie przegrzało się lub przewróciło, system bezpieczeństwa automatycznie odetnie dopływ energii, a grzejnik się wyłączy.

Bezpieczny termowentylator Smartmi

Kompaktowy rozmiar

Nieduży, kompaktowy rozmiar urządzenia pozwala na korzystanie z niego w każdym pomieszczeniu. Zajmując jedyne 0,05 m2 powierzchni staje się wygodny w użytkowaniu i przechowywaniu.

Większa dbałość o szczegóły, większa jakość!

termowentylator Smartmi
Szybkie ogrzewanie pomieszczeń
Inteligentny termowentylator Smartmi
Szybkie ogrzewanie pomieszczeń

Zobacz również

Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny

Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny

Smartmi Evaporative Humidifier