Grzejnik konwekcyjny 1S

Moc nawet do 2200W

Szybkie ogrzewanie pomieszczeń | Mała waga - tylko 5 kg
Ogrzewanie obszaru o powierzchni 10-15 metrów kwadratowych.

Naturalna konwekcja

Nie wysuszy powietrza w pomieszczeniu

Niezwykle lekki

Grzejnik waży tylko 5 kg!

3 Tryby pracy

Grzejnik pracuje z mocą 900 W, 1300 W i 2200 W

Kompaktowy i stylowy

Design doskonale dopasuje się do każdego wnętrza mieszkania

Podwójna ochrona

Ciepło, które zapewni ci komfort i spokój

Aluminiowa konstrukcja

Doskonały przewód ciepła

Elektryczny grzejnik Smartmi 1S

Ogrzeje Twoje mieszkanie

Elektryczny grzejnik Smartmi 1S doskonale ogrzeje pomieszczenia w Twoim domu. 3 tryby pracy pozwolą Ci dostosować jego działanie do Twoich potrzeb, a podwójna ochrona zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Moc nawet 2200 W sprawia, że urządzenie doskonale sprawdza się na obszarach o powierzchni 10-15 m2.

Konstrukcja Smartmi 1S

Nie wysusza powietrza

Smartmi 1S wyróżnia się przemyślaną konstrukcją i nie ma wentylatorów, co oznacza, że zapewnia cichą pracę i optymalne ogrzewanie pomieszczeń bez wysuszania powietrza. Możesz więc cieszyć się wymarzonym ciepłem i nie przejmować się poziomem nawilżenia w pokoju.

Wydajność Smartmi 1S

Zaskoczy Cię wydajnością

Dzięki mocy nawet 2200 W urządzenie szybko i równomiernie ogrzewa obszar o powierzchni 10-15 m2. Umożliwia to przemyślana konstrukcja grzejnika. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze efekty. Odpowiadają za to jego metalowe elementy oraz innowacyjna kratka wentylacyjna przypominająca plaster miodu.

3 tryby pracy - wybierz najlepszy dla siebie

Dostosuj działanie urządzenia do swoich potrzeb, wybierając spośród 3 dostępnych trybów. Smartmi 1S może pracować z mocą 900 W, co pozwoli skutecznie ogrzać pomieszczenie, 1300 W, aby utrzymać przyjemne ciepło oraz 2200 W, aby szybko zwiększyć temperaturę w pokoju. Co więcej, kiedy grzejnik osiągnie pożądaną temperaturę, będzie ją stale utrzymywał, aby zmniejszyć zużycie energii i zapewnić Ci komfort, jakiego potrzebujesz.

Smartmi 1S

Wykorzystaj go, gdzie chcesz

Urządzenie wyróżnia się wodoodpornością IPX4, co oznacza, że jest odporne na ewentualne zachlapanie - jego wewnętrzne elementy zostały dobrze zabezpieczone. Dzięki temu możesz go używać właściwie w każdym pomieszczeniu. Już nigdy nie zmarzniesz w łazience po kąpieli - Smartmi 1S zapewni Ci przyjemne ciepło.

Unikalna konstrukcja Smartmi 1S

Unikalna konstrukcja, która Cię zachwyci

Grzejnik jest kompaktowy i waży tylko 5 kg. Nie zajmie więc zbyt wiele przestrzeni w żadnym pomieszczeniu, a Ty z łatwością zaniesiesz go tam, gdzie Ci się przyda - ułatwiają to specjalne uchwyty. Jego obudowa została wykonana z przyjaznego dla środowiska materiału i ma grubość 0,6 mm, co sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo wytrzymałe. Nóżki 1S zostały wyposażone w antypoślizgowe elementy, które zapewniają niezawodną stabilność.

Zobacz również

Inteligentny nawilżacz ewaporacyjny

Smartmi Evaporative Humidifier

Inteligentny termowentylator

Smartmi Fan Heater